יום חמישי, 29 במרץ 2012

MUST HAVE

חלקה כמשי
מטפחת המשי, כבר לא למעושרות בלבד

מטפחת המשי מסתמנת כפריט חובה לקיץ הזה.אם עד עתה נחשבה מטפחת המשי לסמל סטטוס לנשים המבוססות שבינינו, כיום היא הופכת לפריט עממי, שצריך ורצוי שיהיה בכל מלתחה אפילו במספר גוונים. בעבר, עיטר הפריט הנחשק בעיקר את קולקציות מעצבי העל, את תצוגות וחלונות הראווה בחנויות בכיכר המדינה, ובעיקר את צווארן הענוג של מי שידן משגת. היום, היא נגישה לכולנו, והיא עושה יופי של עבודת שדרוג לכל מראה וסגנון, החל ממראה הקז'ואל, דרך מראה הבוקרת, וכלה במראה המהודר הקלאסי והנקי. מטפחת המשי עוברת כברת דרך, והופכת מאייקון לקלאסיקה לטרנד אופנתי. שרה ג'סיקה פרקר נהגה להתהדר במטפחות כאלו בימי הזוהר שלה בסקס והעיר, אם בשיער, אם על הצוואר, גם איימי ויינהאוס עליה השלום הפכה אותן לפריט לוהט שכאילו הומצא על ידה ברחובות לונדון המפוייחים ממש. והעונה הזו, מישהו (יותר נכון- מישהם) לקח לתשומת ליבו, הבין את הפוטנציאל הגלום באקססורי, והוריד אותה אל העם.
ניתן להשיג את המטפחת במגוון צבעים,טקסטורות, נגיעות זהב, נגיעות וינטג' ויש גם סוגים שונים של קשירות, על הצוואר, על הראש, בשיער, אפילו סתם קשורה ברישול על התיק. מה שכיף זה שעם הפריט הזה אין יותר מידי חוקים, למעשה כל צבע הוא אופנתי ונכון, והשילובים שנוצרים מרהיבים ונראים סופר- עדכניים. ההדפס המוכר ביותר הוא כמובן ה"לואי ויטון" אבל גם מנומרים, קשמירים ופרחוניים שהשוק מלא בהם, לא נופלים ממנו בסטייל. מחירן של המטפחות נע בין -19.90 ₪ ל- 49.90 ₪ בחנויות האביזרים למיניהן, 99 ₪ בחנויות המותגים העממיות, 1,900 ₪(!) ומעלה, בחנויות מותגי היוקרה, מה שאומר, מטפחות לכולן!
אה ו... אל דאגה שמא הפריט לא ישמש אתכן גם בעונות הבאות, מדובר בפריט קלאסי, שתמיד תמיד עובד. אם עוד לא רכשת לך אחת, זה הזמן.
 


מטפחת משי. מאייקון לקלאסיקה לטרנד אופנתי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה