יום שישי, 6 ביולי 2012

שמתי לי פודרה, של גאיה

אם יש משהו שאנחנו, המין היפה, אוהבות לרכוש יותר מבגדים ומתכשיטים, זה לרכוש איפור. איפור הוא הקישוט האולטימטיבי. כילדות, אנחנו מחכות לגיל שאפשר להתחיל להתאפר, זה מעין טקס מעבר מהיותנו ילדות לבגרותנו, ולקבלתנו אל חיק הנשיות... כמה תמים. אני זוכרת את עצמי כילדה מתגנבת בצעדי חתול לכיוון השידה בחדר של אמא כשהיא לא בבית, ואז מנסה ומתמוגגת מכל האודמים, עד שהיא חוזרת ואני מייד מתנקה, ואמא היא כאילו לא רואה את הכתמים שנותרו, ומחייכת לעצמה. ופורים, פורים בכלל היווה סיבה למסיבה, אצלי הוא נמשך שבוע, וכתמי העיפרון השחור סביב העיניים שיורדים רק אחרי ימים רבים ומשאירים אותות משך שבוע לפחות, התקבלו תמיד בברכה.
מאז הימים בהם התגנבתי לחדרה של אימא כדי להתאפר עברו יותר משני עשורים, וגם התחום השתנה לא מעט, והוא כבר לא רק איפור, הוא חלק מסגנון חיים. אנחנו כבר לא מדברים על השפכטלים והמסכות ובוודאי לא על איפור שנראה כאילו יצא מסרט אימים, היום איפור הוא חלק מטוטאל לוק, חלק מההופעה, ובהתאם למגמת השחרור באופנה, החזרה לטבעי השורשי, הבסיסי, עבר  גם תחום האיפור מטאמורפוזה, ההיצע עצום, והאפשרויות אינסופיות.
בתחום האיפור המקצועי בעולם מותגים רבים, ביניהם המוכרים יותר כמו MAC ו sephora. בגזרה המקומית, מובילים המותגים MADINA MILANO ואיל מקיאז'.
לשמחתנו הבנות, נכנס שחקן חיזוק מאוד רציני לתחום. מותג האיפור והקוסמטיקה גאיה GAYA. הקונספט של גאיה מעורר התפעלות, וסובב סביב טבע טהור ומינרלים, ההקבלה בין סלעים ואבנים בצורתם הטבעית והבתולית לבין הטקסטורה של האיפור, עובדת טוב, בכלל אנחנו בעד טבע ודימוייו, הרי אין יפה ממנו. התצוגה בנקודת המכירה בהתאם, בכניסה לחנות עומד קיר מסולע, עליו מוצגים המוצרים, החנות כולה מושקעת ומטופלת בקפידה, בדיוק ובשימת לב לפרטים, ממש כמו בחו"ל. התצוגה מרשימה, האריזות משולבות עץ ומוטבעות בזהב, ואפילו על דש העניבה של הדיילות חשבו כאן, והוא מקושט בסיכת לוגו מוזהבת, מדי הדיילות איך לא, תואמים לסקאלת הצבעים של המותג. המוצרים עצמם מועשרים במינרלים ובחומרים טבעיים, המייקאפים אווריריים, נושמים, מתאימים לזמן ממושך ואפילו ל37 מעלות ולחות מטורפת של יולי אוגוסט ישראלי טיפוסי. לאלו מכן שעובדות במשרה מלאה המוצרים מומלצים ביותר, האיפור מחזיק לאורך זמן וגם בסוף יום, האיפור נראה רענן  כאילו התאפרת כרגע. העמידות  והאווריריות של המוצרים,לא גורעת מהמקצועיות והם מכסים בצורה מושלמת את עור הפנים. קולקציית הליפסטיקים מציעה טרנדים כמו ורודים ואדומים לצד גוונים טבעיים, כך גם ליין הצלליות.
חנות הדגל הושקה השבוע והיא ממוקמת בקניון "עיר ימים" החדש והמפואר ברמת פולג שבנתניה. כך שעבור חובבות האיפור המקצועי מאזור נתניה והסביבה, שנאלצו כמוני לנסוע למרחקים כדי לרכוש MAC, המרוץ תם, כי גם לנו יש עכשיו, מרחק כמה דקות מהבית.
תתפנקו ותתחדשו.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה