יום ראשון, 2 בספטמבר 2012

Fashion Icon

כבר כמה עונות שבעלי חיים הם חלק מהשגרה האפנתית של כולנו. כלבים, ציפורים, איילים ומיני נמרים הם פרינטים שמקשטים את המלתחות, ועושים את זה בצורה ראויה להערצה. מי שפרץ את גבולות הפרינט הוא אייקון אחד, אצילי במיוחד: הסוס.
הרבה עניין אפנתי מעורר הסוס, וכראוי לאייקון אופנה, הוא אף מספק שערוריות, ביניהן הקמפיין השערורייתי של בר רפאלי ל"אירית", ושערוריית הבר זוהר, יעל בר זוהר, שרכבה לה אל עבר השקיעה במקסיקו עירומה כביום היוולדה על גבו של סוס מקומי, וזאת כידוע במסגרת הקמפיין לרשת FOX,  (עוד אנו תוהים האם זה היה גופה של היעל, או שמא גוף פוטושופי מולבש כמאמר השמועות???). ובכן מאז, נדמה שהסוס התברגן, אבל הנה גם הוא, כדרכם של  סלבים במיל', מוצא דרכו חזרה אל קדמת הבמה. אמנם, עם קצת פחות עירום אבל עם הרבה קסם אישי וסקסאפיל כראוי למורשתו האצילית. אנו עדים למיני אקססוריז עם האייקון עליהם, המוכר הוא זה המעטר את צווארה של היפה בבנות ישראל הלא היא נינט, בגזרת הביגוד, בולטים הדפסי הסוסים, שמקשטים שלל חולצות, חצאיות שמלות, ועוד.
אז בהשראת החיה האצילית הזו, יצאנו גם אנחנו לצלם הפקת אופנה באווירה פראית, כולל סוס! (שאגב, ממש לא היה בתכנון, הוא פשוט הופיע...).חולצת סוס מכופתרת ADIKA
ג'ינס קצרים ADIKA
משקפיים- וינטג', אוסף פרטי
נעליים- NINE WEST, אוסף פרטי


הנבחרת הפראית שלנו:


 1. סוודר שחור לבן טופשופ / TOPSHOP
2. עגילי סוסים GEMMA LISTER
3. שרשרת סוס אדום מפרספקס H+H COLLECTION ל ADIKA
4. שרשרת משקפיים אסוס / ASOS
5. צעיף בז' A WEAR
7. נרתיק טופשופ / TOPSHOP


*הצילומים הנם הפקה עצמאית של הבלוג. סטיילינג: הגר טהר לב צילום: הגר טהר לב דוגמנית הבית: שחף

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה