יום שני, 29 באוקטובר 2012

Back to MAC. Always

 

אני פריקית ידועה של MAC, אני גם פריקית מוכרת של מרילין, מרילין מונרו. וכאילו בשבילי, חברו שתי האהבות הגדולות שלי יחדיו בקולקציה החדשה של MAC הנושאת את שמה ואת דמותה של מרילין.
 
לא קיבלתי כל חומר כתוב ו/או מתנות ממשרדי יח"צ כלשהם כדי שאכתוב את הפוסט הזה, אני פשוט באמת אוהבת את הקולקציה הזו ואת המותג הזה בכלל, וכששמעתי כמו כולם, על הקולקצייה החדשה, המתנתי לבואה, נכנסתי לMAC עזריאלי, ורכשתי לי מזכרת ממנה. לא נגמרה לי המסקרה, בוודאי לא הסומק, פשוט רציתי את זה אצלי על השידה.
מה סוד הקסם של MAC? בשבילי MAC זה איכות ואמינות קודם כל, מוצרים טובים פשוטו כמשמעו, עמידים, מחזיקים לאורך זמן, וכן, זה גם מותג שמשדר לייפסטייל, מקצועיות, טרנדיות לצד קלאסיקה, שאני נהנית להיות חלק ממנו, ולו במעט. לא זכור לי אפילו מוצר אחד שהתאכזבתי ממנו אי פעם, ולא זכור לי ביקור אחד בחנות שלא היה עבורי חוויה חיובית. כמו מכורה אמיתית, אני מתקשה להתנסות במוצרים של חברות אחרות, ובעצם למה? למה... אולי כי כמו בכל דבר בחיים, כשיש לך משהו טוב ביד, הכי טוב זה להיצמד אליו ולא לרעות בשדות זרים. וMAC כמו המאהב המושלם, כמו החבר האוהב, תמיד מפתיעה, תמיד יוצרת עניין, אם בקולקציות, אם בגוונים חדשים, שומרת על ההתרגשות, ומציתה שוב ושוב את הניצוץ. ואין על הקולקציות, סט הפריטים החדש שמגיע מידי תקופה תחת קונספט מקורי ומיוחד, יש לי עד היום ליפגלוס מקולקציית הלו קיטי, והיו עוד קולקציות רבות וטובות שגם מהן, הייתי "פשוט חייבת" מזכרת, אז הוספתי גם מהן לאוסף. ואז באה מרילין, קולקצייה הנושאת את דמותה של היפה מכולן, וגם הקולקציה, כמוה, מצד אחד עדינה ושברירית, ראה הסומק הורוד בייבי שרכשתי, ומצד שני סקסית ונועזת בטירוף, ראה המסקרה והגלוס הנוצץ שאימצתי אל חיקי גם כן.
בחרדת קודש פתחתי את האריזות היפות, ושלפתי את הפריטים החדשים, הנחתי לצד שאר החברים מ MAC ונרגעתי...
אסיים בוידוי המכורים האולטימטיבי ואכריז: אני הגר, ואני מכורה.
ועכשיו, הוידוי בתמונות:

 
 
תרגישו חופשי להצטרף ולהתוודות (כאן בתגובות)...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה