יום שני, 15 באוקטובר 2012

מתלבשים עזריאלי. מסביב למסלול

חמושה ב CANON האהובה, מלווה בסטייליסטית סיגלית וונש המקסימה, יצאתי לי הבוקר להשתתף באירוע המבורך של קניון עזריאלי, תצוגת האופנה "מתלבשים עזריאלי". נורא רציתי לעשות "THE SARTORIALIST" ולהביא לכם תמונות מגניבות של סטריט סטייל STREET STYLE דהיינו, כל המתרחש מסביב למסלול ומחוצה לו. כצפוי, ולצערי לא מצאתי הרבה אאוטפיטים ששווים צילום, ככה זה בארצנו הקטנה, השקעה בלבוש זה מביך ואמירה זה מוגזם, אז בואו פשוט נעמיס על עצמנו קבקבי הוויאנס וג'ינס ואחרי הספונג'ה והפאנלים, נעשה שם איזה סיבוב. למזלנו הרב ותודה לאח הגדול שהביאה עד הלום, יש לנו את ליהיא גרינר שהפתיעה בשיער (שמא יש לומר פיאה) בצבע חום ערמוני שהלם אותה, שתמיד מפריחה את השממה, "משפחת פראו בלאו" בהרכב המלא כולל הבת ההורסת תמיד מצטיינים בייחודיות ובסטייל (הם אף הציגו ליין מוצלח, אודותיו יסוקר עוד בהמשך), וכמובן, המלכה האם של הסטייל בארץ, קארן דונסקי שהעבירה עוד שיעור בנושא "סטייל מהו".
האירוע עצמו היה בהחלט מלבב וראוי להערכה, שכידוע, אצלנו לא מרבים להשקיע באופנה שלא לומר בתרבות בכלל וכך יוצא שכל פירור שזורקים לנו הופך לאוצר ממש, כן יירבו!
 כל הפרטים והתמונות (השוות) מהאירוע בפוסט המשך שיוקדש לכך.
המשיכו לעקוב :) 

*אה, ואם אתם כבר פה, אני אגזול ברשותכם עוד שנייה מזמנכם... התקנתי זה עתה לבלוג תוסף "גוגל קונקט", זה ההוא שם בצד עם התמונות קטנות, מה שנקרא "קוראים", אז אם כיף לכם פה, ואני יודעת שכן :), תעקבו אחרי גם ב FEED של גוגל. זה ממש פשוט, רק לוחצים על הכפתור "הירשם לאתר זה" ו"אישור". תודה מראש, הנאה מובטחת!

3 תגובות:

 1. הגר יקירה, הצלחת ליצור יש מאין...
  למרות הכישורים (ו/או הרצון) הנמוכים שמפגינים אצלנו בארץ בכל הנוגע ליצירת אאוטפיטים מכובדים ומעניינים (עצוב מאוד כשלעצמו אבל זה לדיון ארוך בפורום אחר...) למרות זאת, הצלחת לתעד ולהציג כמה רגעים אופנתיים מדליקים. אני בטוחה שזה לא היה פשוט :-) בדיוק השבוע הייתי במסיבת הפתיחה של שבוע האופנה בחולון והתמוגגתי מהעובדה שכולם שם היו לבושים. אמרתי את זה שוב ושוב לחברותיי ואני בדיוק כותבת על זה בפוסט שאעלה בקרוב בבלוג שלי - כל כך כיף לראות סוף סוף מקום מלא באנשים לבושים. לא משנה אם האאוטפיט לטעמי או לא, העיקר שרואים שהושקעה מחשבה בעניין ואנשים באמת התלבשו לכבוד המעמד. כן יירבו "תופעות" כאלה בארצנו. אמן!

  השבמחק
 2. ורד היקרה. שמחה לשמוע שנהנית מהסטייל בחולון, לא יצא לי להשתתף... :( אבל מסכימה שעניין ההופעה וההשקעה בלבוש זו בהחלט בשורה שאנחנו, כאוהבות ונושמות אופנה צריכות להפיץ. הרבה פעמים קוראות שלי "מתלוננות" שקשה בארץ לייצר אמירה ולהיות מקוריות בשל חוסר הפרגון ברחוב הישראלי, כי אין מה לעשות זה עניין חברתי-תרבותי שצריך להתפתח כמו הרבה דברים אצלנו. אז אני מעודדת ומנסה להעניק ביטחון, זה לא פשוט, אבל טיפה טיפה בסוף יחלחל. ואת עושה עבודה מעולה בעניין! מחכה לפוסט בקוצר רוח. XO

  השבמחק
 3. והנה שתינו מאחורי קארן דונסקי (שרק ישבה ומלמלה "כמה נורא, כמה נורא"..)

  השבמחק