יום חמישי, 25 באוקטובר 2012

נעל, זבוב

על נעל, על זבוב, ועל אישה יפה

תמיד קינאתי בSIS כשראיתי אותה מטופפת על עקבי סיכה בגובה 8 ס"מ מינימום בכזה מן נונשלנט... למעשה כל חיי קינאתי באלו שמצליחות ללכת על עקבים מבלי לשבור איזה רגל, צלע, או במקרה הגרוע, ראש (ואני מודה שלעתים בין מבט קנאה אחד לשני, גם ייחלתי לכך לא פעם.. סלח לי אבי כי חטאתי). איך קרה שדווקא אני, מטר וסיגריה, אני, שהכי זקוקה לעזרתן של אלו, מעולם לא צלחתי את המשימה? איזה כישרון הוא זה? תמיד תהיתי בפליאה, והאם הוא נרכש?
עם השנים הגעתי למסקנה שכמו בכל תחום, או שנולדים עם זה, או שלא... אני נמנית עם אלו שלא (איך לא...?).  אז התנחמתי עד עתה בנעלי פלטפורמה, ובלבד שיחזיקו טוב את הרגל ותהיינה רחבות דיין, אבל לעולם אדמיין עצמי צועדת ברחובות העיר כשלכפותיי הסטילטו המיוחלות..., אבל יש חלום ויש גם מציאות, מה לעשות, אני ורבות וטובות שכמותי לא נועדו ללהטט על סטילטוס, וכן, הסצנה של שרה ג'סיקה פארקר מתרסקת, שרועה ומסמורטטת על המסלול בפרק האלוהי ההוא ב"סקס והעיר" עדין מהדהדת באימה בזיכרוננו, אז לאלו מכן שמזדהות עם חרדת הסטילטו, נא להירגע, יש עוד אופציות והן טובות, ואפילו מאוד...
טוב זה היה הקטע הרגשי, ועכשיו לפרקטיקה:

 הנעל
אחת האופציות היותר טובות עבורי ועבור שכמותי, היא להצטייד, ולו בזוג אחד, של נעלי FLY LONDON (אמרתי לונדון, אמרתי הכול לא...?). אם חשקה נפשכן בנעלים גם איכותיות, גם אופנתיות, וגם נ ו ח ו ת, זה ללא ספק ה-מותג. מדידה של כמה וכמה דגמים מגלה שהן קלות בטירוף, נעימות על הרגל, עקבי הגומי הותאמו לכף הרגל כך שהם כמעט ובלתי מורגשים. הקולקציה של FLY מציעה מגוון רחב של דגמים, רובם קלאסיים, כאלו שתנעלי גם בעוד כמה שנים, העיצוב אופנתי, הדגמים כולם עשויים עור או זמש וחומרים משובחים, יש דגמים עם שילובי צבעים מרהיבים ובכלל, מגוון הצבעים רחב ומעניין ובו אדום, ירוק, צהוב, כתום כחול, חרדל, בורדו, יו ניים איט. הקו כולו מתאפיין בעיצוב מאוד נקי ואינטיליגנטי. את נעלי המותג ניתן להשיג בחנויות המובחרות. אני את ההיכרות המעמיקה עם המותג, בחרתי לעשות בחנות של ליאת זרמון LIAT ZARMON, ליאת מציגה בחנות מחלקת נעלי נשים ייחודית של המותג. מזה שנים שהיא מוכרת בהצלחה את דגמי הגברים, ועתה החליטה לפנק גם אותנו, בנות המין היפה. ליאת מציעה מגוון של 911 דגמים ייחודיים, שלא נמצאים בשאר הרשתות בהן משווק המותג.

הזבוב
מיתוג- על קצה קצהו של המזלגתודו, שגם אם אין לכן אף זוג של נעלי FLY בבית, אתן לעד זוכרות את הזבוב שיושב לו בנחת על אותן נעליים. וזה לא מסוג הזבובים שתרצו לגרש, להפך, הוא מוטבע בגאווה וביוקרה משהו על כל נעל ונעל. שימוש כה נכון בסמל שמזוהה בצורה מדויקת עם המותג רק מלמד שלוגו לא צריך להיות "יפה" או "אהוב" או "טרנדי", השימוש בלוגו ומה שעומד מאחוריו הם שהופכים אותו למוצלח או לא. מי מכם בעלי העסקים ישים במודע ציור של זבוב כלוגו לעסק שלו? מתערבת שאפילו לא אחד, אבל מי מכם שכן יעז, מן הסתם ייצרב בתודעה וייהנה מהבידול הכה מיוחל ומחויב עבור כל עסק בימינו. אז אני אחזור על המנטרה שוב (וזה נכון בכל תחום עיצוב, אומנות ויצירה)- להצלחה אין נוסחה, בטח לא חוקים, לכו אחר הלב ואחר האמונה, ותשקיעו, אל תזרקו ססמאות באוויר, תעמדו מאחוריהן בגאווה.


האישה היפה
מצא את ההבדלים. מימין- ליאת ויפעת, משמאל- ג'וליה וריצ'ארד
אתם כבר מכירים אותי ואת הבלוג, ויודעים שלפרגן לנשים ובייחוד לנשים עצמאיות, זהו ערך עליון עבורי. אז בזמן שחקרתי את נפלאות הנעל, והזבוב, הכרתי גם את ליאת. ליאת היא אישה יפה, מבפנים ומבחוץ, יש לה עיניים טובות, ובשיחה קצרה אתה ניתן להבין כמה אוהבת אדם היא ולמה בחנות הקטנה שלה יש הרגשה של בית, ולמה הלקוחות נשארים נאמנים לה זה שנים רבות. ליאת קיבלה את פניי בחיוך ורוחב לב, הכולל קפה ושוקולדים, וההוכחה הניצחת לכך שהיא אישה יפה אמיתית, היא העובדה שלבשה שמלת נקודות הדומה בדיוק לזו הבלתי נשכחת שלבשה ג'וליה רוברטס בסרט "אישה יפה" (כן, אני מודה, אני מכורה לסרט הזה ומכירה בו כל פרט בעל פה, ואתם יכולים לגחך עד מחר). ליאת מעצבת בגדי גברים בהתאמה אישית, אז כמובן שמדדתי (גם) אותם כי נשים בבגדי בגדים זה הכי לוהט, וחד משמעית גם נשים תוכלנה להתהדר בהם, יש גם כמה לנשים שכמובן (גם אותם) היתי חייבת למדוד ולתעד(!), כבר 10 שנים שליאת מנהלת את החנות לתפארת, בדיזינגוף 171 ת"א. אז אם בא לכן ולכם זוג FLY, או אם סתם בא לכם לפרגן לליאת ולומר שלום, פשוט תקפצו לביקור (אפשר ללכת בזוג, יופי של בילוי).

תיהנו...

נעליים
הרבה נעליים

שוקולדים


בגדי גברים
אני בבגדי הגברים


אני בבגדי הנשים

את כל הבגדים והנעליים שעליי ניתן להשיג אצל
ליאת זרמון LIAT ZARMON
דיזינגוף 171, ת"א


תגובה 1: