יום שלישי, 2 באוקטובר 2012

Thick Chic


NATURAL BEAUTY

החזרה למראה הטבעי, הפראי אפילו, הינה אחת מהמגמות הבולטות בעולם האפנה בכלל ובעולם היופי בפרט. אחד מהביטויים הבולטים של הטרנד בתחום הביוטי (ואף אחד היפים בעיניי), הוא מראה הגבות העבות.
יש שיאמרו כי סוד היופי של המראה הבלתי עשוי, הבתולי, הוא דימוי הלוליטה שהוא משווה, דימוי של אישה-ילדה שטרם בגרה. יש שיאמרו שהקסם נובע מעצם האמירה הנשית, סוג של אנטיתזה וקריאת תיגר על הסגידה לאידיאל היופי הנשי על פיו נשים מורטות את שערותיהן לדעת. בכל מקרה, אין ספק שמראה הגבות העבות מרענן, ומוכיח שיופי בא בכל מיני צורות.

לאורך השנים עיטרו גבות עבות את פניהן של האייקונות הכי סקסיות, נחשקות ויפות לאורך השנים, כשהגבות העבות משמשות למעשה סימן היכר, חלק מה"מותג" אם תרצו. בין המזוהות ביותר עם המראה, היא ללא ספק פרידה קאלו העצמתית, האומנית המקסיקנית, הפעילה והנערצת, שעד היום היא אחת מההשראות הגדולות בעולם האומנות בכלל והאפנה בפרט. עוד אחת בלתי נשכחת בשלמותה ובשלמות גבותיה, הלא היא ברוק שילדס הכוכבת הבלתי מעורערת של הוליווד בשנות ה- 80'. בימינו, זוהי כמובן הפרזנטורית הבריטית המדהימה ביופיה של בית האופנה העילית "BURBERRY", קארה דלווין, המתהדרת בזוג גבות עבות כמעט בלתי מלוטשות, שהופכות אותה לסופר מודל מהמובילות בעולם. ועוד אחת בת זמננו, המציגה שלמות של גבות, ובכלל יופי מהפנט, שייכים ללא עוררין לדוגמנית העל האמריקאית אריזונה מיוז, יופי אלוהי, עוצר נשימה ומיוחד במינו. אי אפשר לסיים מבלי לציין את הנצחית אודרי הפבורן, הסמל של שנות ה- 60', ואת אלי מקגרו, האישה והבוהו, הנסיכה של שנות ה- 70'.

Cara Delevingne

Arizona Muse

Lily Collins

Jennifer-Connelly

Brooke Shields

Ali Mcgraw
עוד תמונות של אלי כאן

Audrey Hepburn

Frida Kahlo
עוד תמונות של פרידה כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה