יום ראשון, 18 בנובמבר 2012

הצעות ויוזמות לעיתות מלחמה

אני כותבת את הפוסט הזה ולא מאמינה (עדיין), שבלוג על אופנה, נאלץ לעסוק בדבר הארור הזה, מלחמה.
אז המעט שיכולתי לעשות, זה פשוט לרכז כמה וכמה יוזמות אופנתיות ברוכות, בתקווה שתקלנה, ולו במעט, על ההרגשה והתחושה בתקופה הקרובה:

1. COSMOPOLITAN
לשון ההודעה:
"בנות קוסמו שולחות אהבה וחיבוקים לכל תושבי הדרום. קרוב לוודאי שלא נוכל לנחם אתכן מרחוק, אבל אולי נצליח להעביר לכן את הזמן בכיף. שלחו לנו מייל עם השם והכתובת שלכן לכתובת cosmo@cosmopolitan.co.il ואנחנו נשלח לכן גיליון קוסמו במתנה"
לקוסמופוליטן ישראל בפייסבוק
2. FLY FOOT
ממה אנו פוחדות יותר? מללכת על נעלי עקב (ראה פוסט קודם בנושא) או מירי טילים מהרצועה? (רק הומור חברים).
אז למי מכן שבחרה באופציה הראשונה, מיועדת היוזמה הבאה:
לשון ההודעה:
"סדנא מעשית: מי מפחדת מנעלי עקב?
מותג  Fly Foot - לנעלי נוחות אופנתיות, מזמין אתכן לסדנה חדשה מעניינת וחשובה שעוסקת באיך לשמור על יציבה נכונה בהליכה על נעלי עקב, מה הדרך ה'נכונה' והטובה ללכת על עקב כך שלא יפגע הגב ושנוכל להחזיק זמן ממושך יותר על עקבים כך שתוכלנה ללכת יותר שעות, בתחושה טובה ונוחה ללא פגיעה בעמוד השדרה וברגליים. בנוסף תועבר בסדנה שיטה ייחודית לחיטוב שרירי הפנים באופן טבעי -  ללא שימוש בסיליקון או מתיחות. הסדנה תועבר על ידי טל היינרץ-נקש, מדריכת כושר המתמחה בשיקום  שרירים, ופיתחה שיטת אימון ייחודית לעיצוב שרירי הפנים לטובת חיטוב הפנים (במקום בוטוקס) ושיטה ייחודית ליציבה נכונה ובריאה בהליכה על נעלי עקב. הסדנה פתוחה לקהל ללא תשלום. לאורחות האירוע מובטח גם קופון מתנה לרכישת מגפון של מותג  Fly Foot במחיר אטרקטיבי במיוחד!!
סדנא ליציבה נכונה בנעלי עקב וחיטוב טבעי של שרירי הפנים
יום חמישי, ה-22 בנובמבר 2012, בין השעות 19:00-18:00, קומה 1 ליד המזרקה"
לפלייפוט בפייסבוק

(צילום: לירון ליבו) 
להשיג בחנויות הרשת


3. סטודנטים נישאים
לשון ההודעה:
"אם אתם סטודנטים מהדרום שמתחתנים ונתקעתם בלי אולם. צרו איתנו קשר בדחיפות. אירגנו עבורכם רשימת אולמות שישמחו לעזור לכם ומחכים רק לטלפונים מכם. לקבלת הרשימה המפורטת. כתבו לנו את האימייל שלכם ונשלח לכם אותה במיידי!"
לסטודנטים נישאים בפייסבוק


נאחל רק שקט חברים, שלום... אמן.

תגובה 1: