יום שלישי, 2 באפריל 2013

לא שומרות בבטן


נמאס לי מטרנדים. נמאס לי מהשימוש השחוק במילה, ובטח באימוצם המהיר והנרחב של טרנדים בצורה ממאיסה. אני בהחלט יכולה ליהנות מטרנדים אבל אני חושבת שהם אוברייטד, מה זה בעצם טרנד? איזשהו חיקוי של חיקוי של החיקוי, הרי בינינו אף אחד לא באמת ממציא או מחדש את הגלגל, המעצבים הגדולים יוצרים "בהשראת" מעצבים גדולים מן העבר, הרשתות מייצרות רפליקות/ תרגומים/ווטאבר של עיצובים מובילים של מעצבי העל ואז מובילי הדעה מאמצים, אנחנו, הצרכנים, אנחנו החוליה האחרונה כנראה בשרשרת, וזה הכי לא ברור, או אולי בעצם הכי ברור, אנחנו קונים, יותר נכון אמורים לקנות בעקבות הידוענים והמפורסמים, והרי לנו טרנד חדש ולעוס. מי שעוקב אוהב, כותב אופנה בקביעות הרי יודע שטרנדים חוזרים על עצמם חדשות לבקרים, אז מה עם קצת מקוריות? אני לא נגד שימוש באופנה עכשווית אני בעד השראה, בעד הפריה הדדית אבל לא במחיר של להפוך לשיבוט, אם החלטת לאמץ פריט עונתי שכולן כבר חורשות עליו, נסי לשלב עם משהו מעונה קודמת, עם צבע קלאסי ובמיוחד, תמיד, מומלץ לשלב משהו אישי, כזה שרק את אוהבת, ולאף אחד אין ולא יהיה כזה (לפחות במרחק כמה קילומטרים...).
אז הנה טרנד שחוזר על עצמו כמעט כל שנה, טרנד מתוק, שלא כל אחת יכולה להרשות לעצמה, כי הבטן חשופה. מדובר בחולצה חושפת סרעפת, וחלק תחתון בגזרה גבוהה מדגישת מותן. אני אוהבת את הסט התואם, אם בחולצה וחצאית או מכנסיים, אבל לא רק כסט, אני גם מאוד אוהבת את המותן למעלה, זה מאוד נשי, ומאוד שובב, וכיאה לטרנד, הכל התחיל מההופעה הבלתי נשכחת של דיאן קרוגר הנסיכה של הבלוג, בחליפת רושס שחורה ומושלמת שחשפה את הסרעפת כבר בשנה שעברה (תמונה ראשונה). לציין שהטרנד הזה הוא טריקי למדי, כי הקו הדק שעובר בין שיקי לפרחי הוא מאוד עדין, במחי כמה מילימטרים חסרים בחלק התחתון, ההופעה הזו הופכת לחולצת הבטן של בריטני (למי שעוד זוכר את האימה). וכהוכחה לזה שטרנד הוא לא איזה המצאה מרעישה אלא אופנה ממוחזרת מוזמנים לצפות בפוסט הזה.
איחוליי אפטר חג נוח ורגוע, ונחיתה רכה.
שלכם,
הגרריהאנה תמיד שמחה לחשוף

הסוררות שהחליטו כן לחשוף את הפופיק...

2 comments:

 1. אני אוהבת ללבוש בקיץ חולצות בטן עם חצאית בגזרה גבוהה..רק לא לחשוף פופיק ;)

  http://mytresjolie.blogspot.com

  השבמחק
 2. אני מסכימה עם כל מילות החוכמה שלך בנוגע לאימוץ טרנדים במידה ועם אינטרפטציה אישית (אם כי אני לא תמיד מצליחה. מודה!).
  באשר לטרנד הספציפי, אני לגמרי בעד חולצה קצרה אבל לא מדי ובשילוב עם מכנס/חצאית גבוהה. שילוב כזה גם לא חושף מדי וגם יכול להחמיא מאוד. בחול המועד צילמתי אאוטפיט כזה לפוסט... מקווה שאחרי שתראי אקבל את אישורך שעברתי את הבחינה בהצלחה. איזה לחץ :-)
  נשיקות אהובה <3

  השבמחק