יום חמישי, 4 באפריל 2013

והיא היתה יפה קצת משונה

פרגון אופנתי: שושי ברבי בעלת המותג JUS

(צילום: תום מרשק)

          זה לא סוד שרוני פרי, אקס משתתפת בדה וויס עונה  2 היא סוג של אובססיה שלי. מזמן לא חשתי כך, לפחות לא מאז כיתה ז'. מזמן לא היתה כאן כזו כנות, אותנטיות, צניעות ובד בבד אומנות, אמירה וייחודיות. אז רוני כבר לא בתכנית אבל היא נשארת עמוק עמוק בלב שלי, ואין מצב שהיא לא מוציאה אוטוטו תקליט שאני אקנה ואגמע כל תו וכל מילה בו בשקיקה (אביב גפן לטיפולך)!  אז זה לגבי רוני, ולגבי ההופעה של רוני. רוני היא ההוכחה מבחינתי שיופי הוא לאו דווקא האידאל המוכר של בובת ברבי חסרת אופי וריקה מתוכן, היא גם ההוכחה שכדי להיות יפה, כדי להיות אישה, את חייבת להישאר את, ולא להתחפש, לא לנסות לרצות אף אחד, להיות נאמנה לאהבה ולתשוקה שלך. אני באמת חושבת שלרוני יש את הסטייל שלה, בין אם אוהבים אותו ובין אם לא, אני מעריצה אותה על הנאמנות שלה לעצמה ולדרך שלה, רוני פרי היא כל החבילה, היא לא עשויה מידי לא מתקתקה מידי, אני אוהבת את הבחורה אין מה לעשות. לטובת המלבישים של דה וויס העונה ייאמר כי לכל אורך העונה לא ניסו לשנות אותה או ליפייף אותה, זרמו עם הסטייל שלה ובתבונה, באחת ההופעות הזכורות לטובה של רוני העונה, בגרסת הכיסוי ל"הכוכבים דולקים על אש קטנה", היא לובשת חולצה מגניבה במיוחד, עיצוב דומה נצפה גם על המנטור המשינאי שלומי ברכה, ועל המתחרה המסוקס דן סלומון. וזה היה בדיוק השלב בו חייבים לברר מה ומי ובעיקר של מי ומאיפה?
אחרי בירור קצר מצאנו שמדובר בעיצוב של שושי ברבי למותג JUS. מותג בועט, צעיר ושובב, מלא בצבע ובגרוב רענן. JUS מסתבר, הוא חביב הסלבריטאים, ביניהם שרית חדד, שלומי ברכה, סקאזי, אלירז שדה, יונית לוי, עידו רוזנבלום, אנה אהרונוב, יהלי סובול, עברי לידר, שלישיית מה קשור, נינט טייב, יהודה לוי, איגי וקסמן, עתי שולברג, מאיה קרמרמן ורון שחר, משה פרץ, ליאור נרקיס, גיא פינס ועוד. שושי ברבי (33), היוצרת שעומדת מאחורי המותג המצליח, היא סופרגירל אמיתית, מעצבת אופנה מזה 8 שנים, הקימה את מותג "ברבי דול", לימים "פלסטיק דול", ונשואה ליהודה נרקיס, די ג'יי ומפיק ואירועים. הזמנו את שושי להתארח בבלוג והיא נענתה וענתה על שאלון "פרגון אופנתי" שלנו:

שם חיבה:                                               ברבי

רשת חברתית מועדפת:                             פייסבוק

הצבע האהוב עלי:                                   שחור וזהב. אבל כל עונה זה משתנה :)

הפריט האופנתי שהייתי לוקחת לאי בודד:   קימונו

המעצב האהוב עלי הוא:                           אלכסנדר מקווין ז"ל וויויאן ווסטווד

המאכל האהוב עלי:                                  קובה אדומה :)

דמות נערצת/השראה:                               ליידי גאגא ודיויד בואי

בירת האופנה שלי היא:                             לונדון!

העונה האהובה עלי בשנה:                         קיץ

אם הייתי בעל חיים, ודאי הייתי:                 חתול

פרגון אופנתי (תעביר את זה הלאה):            המעצבת האהובה עלי בארץ היא ענבל גווילי.
                            אלופה!!

JUS בפייסבוק:                 JUS - Shoshi Barbi JUS רחוב שינקין 30 פינת יוחנן הסנדלר 14, תל אביב טלפון 054-5454202

2 comments:

  1. החנות שלה ממש ליד הבית שלי וטרם יצא לי לבקר בחנות. פוסט מעולה ומקורי ! גם עלי רוני היתה המועמדת המועדפת ואני שמחה שלא ניסו לשנות אותה בכל דרך .
    שבוע מקסים!

    השבמחק