יום רביעי, 22 במאי 2013

אהבה בת 35

אומרים שיום הולדת זה זמן לסיכומים. אני לא מרגישה שאני יכולה לסכם, מרגישה שרק התחלתי, נכון, אצלי הכול קרה הפוך, קודם ילדים, אחר כך לימודים ותוך כדי גם עבודה, הרבה בלאגנים עשיתי, הרבה טעויות מבורכות לצד כמה החלטות חשובות, והנה כבר בת 35.
לפני שנה (וקצת) התחלתי לכתוב בלוג, הבלוג הזה הפך לבלוג אופנה, ועם כל פוסט שנוסף, הוא הפך לאהבה הגדולה שלי, (אחרי בן זוגי וילדיי כמובן). לא ידעתי שהבלוג הזה יהיה כל כך משמעותי ולמעשה ינתב את כל דרכי המקצועית. מאז ומעולם אהבתי אופנה, יותר נכון סטייל, כי סטייל מבחינתי זה ליצור, לקחת פריט ועוד פריט ועוד אחד, ולהפוך אותם למשהו חדש, שונה ומעניין, סטייל זה בעצם שיתוף, עוד אחד מהדברים האהובים עליי. אני בהחלט מאמינה בשיתוף, שיתוף ידע, שיתוף בתכנים, אני מהתמימים שמאמינים שככל שנשתף, תיפרצנה החומות ואנחנו נתקדם פלאים, אבל זה כבר נושא אחר... האהבה הזו ליצירה מבחינתי, עד לפני שנה היתה בגדר אהבה לא ממומשת, פחדתי אפילו לחלום על לעסוק בה. חשבתי שזה מתאים לאנשים אחרים, לאלו שהם חלק מהיופי המקובל, הקונבנציונאלי, אותו יופי שרואים בטלויזיה ובעיתונים, זה שכולם מעריצים. הכתיבה והיצירה בבלוג הביאה אותי להבנה שאופנה כמו עוד הרבה תחומי ידע, היא לא נחלתם של אנשים מסוימים, אופנה, סטייל, עיצוב ואומנות, כל תחום הוא למעשה נחלת הכלל ולאיש אין מונופול, וגם לי, שאוהבת ירוק עם אדום, הדפס עם הדפס אחר, או כל שילוב שנחשב מאז ומעולם אסון אופנתי, גם לי יש מקום להתבטא. את זה הבנתי בזכות הבלוג, שהוליד את האינטראקציה עמכם, הקוראים והקוראות. התכנים שהעליתי לא תמיד הלכו למקום הבטוח, זה ש"יכניס" הרבה קוראים, כתבתי באופן אישי לחלוטין, מהלב, זה בסופו של יום בלוג אישי על אופנה, ועל החלק שאופנה, עיצוב, וסטייל לוקחים בחיי, והנה אתם אהבתם, נוש (בן זוגי היקר) תמיד אומר, כשזה מהלב יאהבו ולא משנה מה זה, תישארי תמיד את אל תנסי לרצות, נוש תמיד צודק. עם הכתיבה בא התיאבון להגשים חלום נוסף שלי...
כשהייתי קטנה היו לי שני חלומות, רציתי להיות קריינית בטלויזיה, ולמכור בחנות בגדים. אין לי הסבר, איזה עוד ילד רוצה להיות קריין? אבל שזה מה שרציתי, היום אני מאמינה שמשהו בעולם התקשורת משך אותי. ולגבי חנות בגדים זה כבר די ברור מאיפה זה בא. היום, בת 35, אני מגשימה לעצמי לא אחד מחלומות הילדות אם כי שניים. יש לי את הבלוג, שהוא הגשמת החלום שלי להיות חלק מעולם התקשורת ויש לי את FASHUNTER שזה עתה יצא לאור, והוא זה שמשלים לי את החלום השני. ואלו הם לא החלומות האחרונים, אני יודעת, יהיו לי עוד הרבה, וגם אותם אני עוד אשלים, כי בסופו של יום, זה מה שמניע אותנו, ומקדם אותנו הלאה, לחלום ולהגשים.
תקראו לזה סיכום, תקראו לזה עוד פוסט. בת 35, מאחלת לכל אחד ואחת מכם נחת ושלווה, אהבה ואושר.
שלכם ובשבילכם תמיד,
הגר

מוזמנים ומוזמנות לעקוב אחרי גם באינסטוש, HAGAR_TA@
לובשת:
שמלת סטרפלס שחור זהב מקולקציית עבר של MANGO
קימונו פראי של FASHUNTER
נעלי זהב של JONAK

3 תגובות:

 1. אין דבר יותר מעורר השראה מלראות אנשים שבחרו לרדת מהתלם וללכת אחרי החלומות שלהם. בתור מי שנורא עסוקה כל הזמן במחשבות על בחירות קשות בחיים ותכנון העתיד, זה מרגיע לראות שבסוף לא באמת משנה באיזו דרך את בוחרת כל עוד את קשובה לעצמך ולחלומותייך. מזל טוב!

  השבמחק
 2. הגר המדהימה!
  המון המון מזל טוב ובהצלחה עם החלום שלך!
  אני בטוחה כי תצליחי! :)

  נשיקות,

  יאנה

  השבמחק