יום שני, 15 ביולי 2013

פרגון אופנתי: מור חמד, מעצבת המותג MORSהמעצבת מור חמד פועלת בשוק האופנה המקומי מזה מספר שנים. היום היא "טסה סולו", ומנווטת בכישרון את mors, מותג האופנה שבבעלותה. בקולקצית הקיץ הנוכחית משתמשת מור בפרינטים ייחודיים שהיא מעצבת, מציירת ומדפיסה ידנית בסטודיו שלה, הגזרות בקולקציה בעלות קווים קלאסיים, פשוטים לכאורה, מספקות מענה הולם להדפסים הרועשים היוצרים איזון מאד נעים לעין המתבוננת. בקולקציה אוסף שמלות ערב, שנוצר על פי העיקרון שמנחה את מור (Less is Mor(e; מינימליסטיות ומשוחררות, מכובדות, מהוגנות אפילו, ומתאימות לכל אירוע או מסיבת קוקטייל אקסקלוסיבית. מור מייחסת חשיבות ומקפידה על יצירת גזרות שתהלומנה את מגוון לקוחותיה, נשים במידות שונות ובטווח גילאים רחב. לצד פריטי הלבוש וכחלק בלתי נפרד מכל קולקציה עונתית, יוצרת חמד סדרת תיקים משלימה, המגיעה בשלושה גדלים שימושיים שאמורים לענות כמעט על כל צורך אפשרי: ענק, מדיום וסמול, בנוסף לתיקים בצורות וגדלים שונים, כדוגמת "תיק דוורים". את העורות והבדים היא צובעת תוך  שימוש בטכניקת “used”, וכך מקנה להם מראה קשוח-אך-אלגנטי שרק הולך ומשתבח ככל שהזמן חולף והבד נשחק, כאשר כל תיק הוא פריט one of a kind. בין עיצוב לצביעה, מור לוקחת פסק זמן אופנתי ועונה על השאלון שלנו, ונעים להכיר.


שם חיבה: 

מורצ'וק


רשת חברתית מועדפת: 

אין כזו לא מתחברת כל כך לקונספט של רשתות חברתיות


הצבע האהוב עליי:

את כל הצבעים אבל לא ורוד 


פריט אופנתי שהיתי לוקחת איתי לאי בודד:

פריט אופנה לאי בודד.....חחח, נראה לי איזה מעיל גשם ארוך כתום וזוהר.המעצב האהוב עליי: 

אלכסנדר מקווין


המאכל האהוב עליי:

אין כמו האוכל המדהים של אמא שלי, תבשילים אלג'יראים עם השפעה צרפתית. 


דמות נערצת:

רוברט פלנט 


בירת האופנה שלי:

לונדון.כשעשיתי את הסטא'ז אצל אלכסנדר מקווין התאהבתי בעיר המדהימה הזו, יש בה אמנות מעניינת ומוטרפת ואת האמנים המצליחים בעולם, עיצוב בסטנדרטים גבוהים מאוד בהתייחסות לתרבות ענפה קוסמו פוליטית, ומסורת של עבודה עם נטייה לשלמות ומקצועיות. וגם המבטא הבריטי ממש עושה לי את זה


העונה האהובה עליי:

קיץ, אין כמו ים


פרגון אופנתי:

מיה נגרי היא מעולה והיא מוכרת את התיקים שלי פצצה.MORS בפייסבוק: Mors Designersקטלוג: ארט וצילום: כדורי אלישר, דוגמנית: סתיו בן צור. תודה לגולי כהן.

mors - רחוב ברזילי 02, גן החשמל תל אביב. רחוב המעיין 10, עין כרם ירושלים.

תגובה 1:

  1. לצד פריטי הלבוש יוצרת חמד סדרת תיקים אופנתיים משלימה

    השבמחק