יום ראשון, 13 באוקטובר 2013

האישה היפה הגיעה


פרגון אופנתי: לינור נבטי, מעצבת אביזרי טקסטיל

לינור נבטי, 32, נשואה+1, בוגרת תואר ראשון בעיצוב בסמינר הקיבוצים, מעצבת אביזרי טקסטיל בעבודת יד ולבוש, בעלת המותג LINOR NABATI הפועל משנת 2008, זה 5 שנים. בימים אלו משיקה לינור  את "נפרטיטי", קולקציה חדשה, סדרת אביזרי טקסטיל בעבודת יד, בטכניקה ייחודית, ובהשראת מלכות מצרים. נפרטיטי אשת פרעה היא אחת ממלכות מצרים המפורסמות ביותר, ומשמעות שמה הוא "האישה היפה הגיעה", לינור התחברה מיד לעצמה שמייצגות מלכות מצרים, ולמשמעות השם "נפרטיטי" בפרט. בעיניי לינור, כמו "נפרטיטי" המיתולוגית, כל אישה היא יפה וייחודית, וכך בחרה בה כמוטיב מרכזי שמוביל את הסדרה החדשה.

לינור בעיצוביה משלבת מתכות וסוגי שרשראות, חרוזים, אבני לבה שחורים, וציפויים: זהב מט, והרבה פליז. בקולקציה החדשה, נוספו לחומרי הטקסטיל אלמנטים מתכתיים שונים מצופי זהב ורודיום. הצורניות של האביזרים מתאפיינת בתלת-ממדיות הנושאת בתוכה שילוב של רוך טקסטילי ונוקשות מתכתית גם יחד. הצבעוניות השולטת היא בעיקר מונוכרום שחור לבן, אפור, שמנת, כחול עמוק ים, כשבכל קולקציה קיימים מספר דגמים בודדים המשלבים צבעוניות רחבה יותר, השנה יהיו אלה צבעי הבורדו והירוק בקבוק. החיבור בין מתכות וטקסטיל מרתק את לינור, האביזרים שהיא יוצרת הם ברובם טקסטילים אוונגארדים. לינור עובדת מחדר קטן בביתה שבתל אביב, בכמויות לא מסחריות, היא מקבלת את הלקוחות בחדר העבודה שלה ומעניקה לכל אחת ואחת יחס ושירות אישי, חשוב ללינור להכיר כל לקוחה ולהכניס אותה אל תוך עולם היצירה שלה. 

את הסדרה החדשה תציג לינור בשבוע האופנה הקרוב, החל מיום שני ה 14/10/13 ועד ה 17/10/13 במוזיאון העיצוב חולון, במסגרת פופ-אפ בוקס מיוחד. לינור היא חלק ממקבץ נבחר ומהודק של של מיטב יוצרים שנבחרו להציג את עבודותיהם בבוטיק אלטרנטיבי וחד פעמי. (עוד על ה POP UP כאןעוד על שבוע האופנה חולון HOF כאן). בין ההכנות הרבות לקראת הפופ-אפ, לינור גם עונה על שאלון "פרגון אופנתי" ומזמינה אתכם להגיע להתרשם מהקולקציה החדשה, וליהנות מחוויית אופנה ייחודית ומעניינת.


שם חיבה: 

ליני


רשת חברתית מועדפת: 

אינסטגרם גיליתי לאחרונה, בעיקר פייסבוק


הצבע האהוב עלי: 

אפור ושמנת, צבעי פסטל


הפריט האופנתי שהיתי לוקח/ת לאי בודד: 

גופית סבא רחבה לבנה וג'ינס


המעצב האהוב עלי הוא: 

קריסטיאן לקרואה, יוזי יממואטו, איסי מיאקי


המאכל האהוב עלי: 

בלינצ'ס


דמות נערצת/השראה: 

מעריכה את הקו העיצובי הפיסולי של ששון קדם


בירת האופנה שלי היא: 

לונדון , רומא


העונה האהובה עלי בשנה: 

אוהבת לעצב לחורף אבל בשבילי אין כמו האביב!פרגון אופנתי (תעביר את זה הלאה): 
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה