יום רביעי, 2 באוקטובר 2013

הקלאסי, החצוף, והסקסי בטירוף


אם חשבתם ש"בוטס" זה רק הקופיף הקטן של דורה, טעיתם! "בוטס" הם חבריה הטובים ביותר של האישה, ולא הם לא יהלומים, הם מגפונים, אבל כאלו שווים שווים שווים.
ב 14 בנובמבר תושק קולקצית הקפסולה המסקרנת של השנה, מדובר כמובן בשיתוף הפעולה בין מעצבת העל הצרפתייה איזבל מארה לבין רשת האופנה העולמית H&M. למי שכמוני, לא יכול להתאפק, יוכל לעת עתה להסתפק ולהתרשם מתמונות הפריטים מתוך הקולקציה ששחררו נציגי הרשת לתקשורת. ניתן לומר כי הסגנון האורבאני-בוהמיאני הלא-מתאמץ שכה מזוהה עם מארה נשמר, וטביעת האצבע שלה ניכרת בקולקציה לשמחתנו הרבה. בין שלל הפריטים השווים, שימחו אותי במיוחד ה"בוטס" ההיסטריות, מגפי בוקרים מזמש, מעוטרים פרנזים, במראה בוהמייאני שיקי במיוחד. איזבל מארה ידועה בעיצובי הנעליים המופלאים שלה לא פחות מעיצובי הבגדים, כל ליין נעליים שהיא משחררת לאוויר העולם, הופך ללהיט מגה-מטורף וזוכה בין-לילה לשלל חיקויים. ראה ערך הסניקרס-רוקי, ומגפי הניטים שאתם בוודאי מכירים וראיתם תרגום שלהן בכל רשת אופנה שקיימת על הגלובוס. סלבריטאיות כמו קייט מוס, מירנדה קאר, ורוזי הנטינגטון-ווייטלי, מתהדרות ב"בוטס" של איזבל ונוהגות לשלב אותם באאוטפיטים פעם אחר פעם. ואין מה לומר, כל דגם יותר יפה מהשני, בין אם זה דגם שטוח, ובין אם זה דגם עם עקב, אפילו הניטים המאוסים נראים חדשניים ומרהיבים פתאום כאפליקציה על מגפי העור השחורים, יש בהם כנראה את הקסם של איזבל, הקסם הצרפתי, הקלאסי, החצוף, והסקסי בטירוף.
אם חשקת ב"בוטס" מבית איזבל מארה, ב- 14.11, תזכי להגשים חלום, וזאת בשני תנאים, הראשון, ישנת לילה קודם בקניון עזריאלי כדי להצליח להיכנס לסניף, תנאי שני, חסכת כמה לירות בצד, כי מחירן, כיאה לפריט שעוצב על ידי מארה בכבודה, עומד על סך של 1,199 ש"ח. בהצלחה!

משאירה אתכם עם מבחר תמונות מהקולקציה, שבין היתר מציעה גם דגמים מעולים לגברים, ומאחלת לכם מלא "בוטס", איזבל מארה, והגשמת חלומות,
הגרההשקה ב- 14.11 בסניף H&M שבקניון עזריאלי בתל אביברוזי הנטינגטון ווייטליקייט מוס
מירנדה קאר


קייט בקינסייל

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה