יום שישי, 25 באוקטובר 2013

INSTA_LOVE


אני הגר ואני מכורה. כן אני מודה, אני מכורה לאינסטגרם, אני מעלה לרשת לפחות תמונה ביום, ואני מוצאת בזה אמצעי פרסום ושיווק מוצלח מאין כמוהו. אז להלן כמה טיפים לשימוש מוצלח ברשת המדבקת:
1. תוכנות עריכה: אני לא מרבה להשתמש בתוכנות עריכה ופילטור למיניהן, אבל לאחרונה התאהבתי בתוכנת עריכה אינסטגרמית מוצלחת במיוחד בשם INSTAMAG. זו תכנה שמאפשרת להפוך תמונות למעין מגזין, ניתן להוריד ב APPSTORE חינם.
2. צילום עצמי: לא זכיתי לצלם/ת צמודים שיתעדו את מלבושיי ו/או את תשוקתי האינסופית לאופנה, אז אם אין אני לי, מי לי... אני מוצאת עצמי משפרת מיום ליום את יכולות הצילום העצמי, ואיך? א. צלמי מול המראה, NEVER עם המצלמה ההפוכה של האייפון היא מעוותת. ב. פלטרי, אין הסוואה טובה מפילטר, אז גם אם לא התאפרת, לא הסתדרת או לא עשית גבות, הפילטר מכפה על הכל. 
3. פרטים: צילום של פרטים כמו כפות רגליים, עין, חלקי גוף/בגד יוצרים עניין רב ברשת, ונחשבים אומנותיים, באינסטגרם כל צלם/ת עקום/ה וגרוע/ה במיוחד, יכולים בין יום להפוך לארטיסטים של ממש.
4. האש_תג #: על מנת להשיג יותר לייקים וחשיפה באינסטגרם, תייגו. התיוג נעשה באמצעות הסולמית. תארו בתגיות כל מה שבא לכם, וכל מה שתרצו לכתוב שקשור לתמונה.
5. אותנטיות: כל הרעיון של האינסטגרם, הוא תיעוד רגעים ברגע שהם קורים, אז השתדלו שלא לביים את התמונה אלא להשאיר אותה ספונטנית.
6. תתחילו לעקוב: קבלו השראה מחיות אינסטגרם לדוגמה:
ריהאנה BADGALRIRI@ עם 10 מיליון עוקבים
אלקסה צ'אנג CHUNGALEXA@ עם 570 אלף עוקבים
ירדן הראל YARDENHA@ עם 41 אלף עוקבים
בר רפאלי BARREFAELI@ עם 878 אלף עוקבים
נטלי דדון NATALYDADON@ עם 130 אלף עוקבים

בהצלחה :)

#סטייל, #אינסטגרם, והרבה #שבת_שלום,

הגר
מוזמנים לעקוב גם אחריי, HAGAR_TA@

תגובה 1:

  1. גם אני קצת התמכרתי לאינסטגרם עם כל האינסטגרם מי צריך בכלל בלוגים (סתם צוחקת) בכל מקרה, את צריכה להצטלם יותר כי את נראית מהמם! נשיקות, טלי
    www.thepisceswoman.com

    השבמחק