יום ראשון, 20 באוקטובר 2013

RIRI


ביום שלישי זה קורה. אני וסיס הולכות לראות בלייב את נסיכת הפופ הבלתי מעורערת, המגה-איידול, הדיווה הכי שובבה שיש, מלכת הסטריט-סטייל שלי, נוצצת כמו יהלום בשמיים, האונלי גירל אין דה וורלד, ריהאנה.
אני הכרתי אותה לראשונה מתחת למטרייה, בשיר UMBRELLA, וכבר אז היה ברור שמדובר במטאור, כובשת בנונשלנט, טונות של סקס אפיל, והיא הלכה והתפתחה לנגד עינינו מאז, מבחינה מוסיקלית ומבחינה אישית, הוציאה בקצב מסחרר להיט אחר להיט: 
Russian Roulette, ONLY GIRL IN THE WORLD, PRINCESS OF CHINE,  Where Have You Been, DIAMONDSועוד רבים וטובים שעשו לנו הרבה נעים.
עם השנים היא הוכיחה שלמרות היותה מותג מטופל ומיוחצ"ן להפליא, יש לה גם אישיות, מורדת, בועטת, ובעיקר לא עושה חשבון. אם זה חשוף, אם זה חצוף, ואם זה בוטה זו בטח ריהאנה, בכל השערוריות הדרושות כדי להיות ראויה לתואר הילדה הרעה היא כבר היתה מעורבת, סקס, סמים, ומכות מהבויפרינד. השערוריות כשלעצמן עם זאת, אינן מספיקות כדי להפוך לכוכב בסדר גודל כזה, אך כשאלו מהולים בתמימות ומתיקות כשל ריהאנה, מסתבר, אלה הם החומרים מהם עשויים כוכבים, כי גם ילדה רעה צריך לדעת להיות. בניגוד לבריטני או מיילי סיירוס, תדמית הבד-גירל שדבקה בריהאנה, כך נדמה, היא אותנטית, זה לא מרגיש משוחק, אלא אמיתי לחלוטין, כמו שינייד וכמו איימי וויינהאוס ז"ל לפניה, הבחורה מופרעת ואנחנו אוהבים את זה. באיזשהו מקום היא ודומותיה מגלמות את כל מה שרצינו אי פעם להיות, ולא העזנו מעולם, הפנטזיה המושלמת. בין כל נסיכות הקרח הקרירות והמתקתקות סטייל טיילור סוויפט, רירי מפזרת חספוס וכנות מלאי חן. אין לי ספק שגם גדולי הציניקנים, אלו שמכנים אותה בימבו, טראש, וחשפנית יוקרה, בסתר לבם מאוהבים בה עד כלות, כי איך אפשר שלא. הדמות הזו שלה, של ספק-ילדה ספק-אישה, שמתבטאת גם בסטייל הגראנז'י, האדג'י, החתרני, והלא קונבנציונאלי שלה, הופך אותה לכוכבת הבולטת של העשור. מלבד הדמות, המותג, האייקון, אי אפשר להתכחש לעובדה שריהאנה גם מביאה לעולם הרבה מוזיקה טובה, ומעבר להכל, היא פשוט כל-כך כל-כך יפה. 
אז ביום שלישי, ריהאנה והאטיטיוד יעלו על הבמה בפארק הירקון, בתל אביב, ארץ הקודש, ואנחנו נעניק לה הרבה אהבה שאני בטוחה שהיא גם תעניק חזרה.
עד אז, הרבה יהלומים, ילדות רעות, מוסיקה טובה ונשיקות.
הגרמוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם hagar_ta@, ולצפות בתמונות מהמופע ב LIVE.


2 comments:

  1. תשובות
    1. יפה, עוצרת נשימה, אין ספק, שמחה לשמוע שגם את נהנית. תכלס, אני לא מבינה על מה כל התלונות, כנראה הציפיות של הקהל היו לראות הופעה כמו בטוקיו, סורי אנחנו לא טוקיו, וזה קשור להפקה ולא אליה. אגב גם בטוקיו היא שרה עם פלייבק כמו כולן כשהיא רוקדת כי זה מאמץ אדיר, את דיימונדס וSTAY היא שרה ללא פלייבק, בקיצור, מפונקים... היה מהמם. נשיקות :)

      מחק