יום שני, 3 בפברואר 2014

FRESH START by RENUAR


אחרי שבשבוע שעבר הציגה קסטרו הוותיקה את הקולקציה שלה לעונת קיץ 2014 (עליה בהרחבה כאן), העמידה היום האחות הקטנה, האנדרדוג אם תרצו, "רנואר", את הקולקציה שלה לעונת הקיץ הקרובה. כמו שצפיתי המותג רנואר לא אכזב ואף עלה על כל הציפיות! זה התחיל מתפאורת מסלול מעניינת, המשיך בבחירת הדוגמניות ובקונספט הסימטרי, כך גם באיפור, בשיער, ובמוסיקה. הקולקציה עצמה הציגה רמה מאוד גבוהה, שילבה קלאסיקות עם מידה נכונה של טרנדים, שילוב של בדים ומגמות אופנתיות השאובות מבתי האופנה העולמיים. לשמחתנו אף נתבשרנו הבוקר כי הפעם קולקציית המסלול תעשה דרכה אל החנויות, גם אם לא אל כולן, זה כבר משהו!
התצוגה כולה עמדה בסגנון מינימליסטי, מדויק ומהודק, שאפו ענק על הסטיילינג שקודם כל דיגם את הדוגמניות כך שלא זכינו לשמחתנו לראות מיני נפילות סטיילינג כמו מחשופים לא מדויקים, או שמלות שיושבות כמו שקים על הדוגמניות, הכל ישב כמו שצריך. טעות נפוצה היא לחשוב שסטיילינג זה אבזור, סטיילינג זה קודם כל התאמה נכונה של הבגד, אחר כך בא כל השאר, אני מאמינה שסטייליסט טוב הוא זה שיודע לנקות ולאו דווקא להעמיס, זה הרבה יותר קשה... עבודה מדויקת, מידה נכונה של אבזור ותחכום, הכל זרם בצורה מושלמת עם הקונספט, הקולקציה, האיפור והשיער. אהבתי את העובדה שהמותג בחר להציג את קולקציית הגברים יחד עם קולקציית הנשים וליצור טוטאל לוק אנד פיל, חשיבה נכונה לכיוון של לייפסטייל תוך אמירה ברורה שאופנה היא לא רק בגד.
הקולקציה שידרה בראש ובראשונה ניקיון, השם שניתן לה FRESH START מדויק והולם כי כל מה שנראה על המסלול היה פרש, מרענן, זורם, תמים, כשמראה השכבות יצר תחכום ועניין, כך גם פאלטת הצבעים שכללה לבן, פסטלים, שילובים טרנדיים של בדים נחושתיים, צבעוניות של כחול ואדום שמתפרצים לתוך הלובן והבהירות, והשחור הקלאסי המתבקש. קולקציה אורבאנית, עדכנית, הצבעוניות יחד עם השילוב בין האטום והשקוף הזכירו לי את הקולקציה המעולה של 3.1 Phillip Lim. מבחינת גזרות הקולקציה שידרה "חוסר מאמץ", נינוחות, גזרות א-סימטריות, אוברסייז, המדגישות צללית נשית, סרבלים, גזרות מעטפת, המותן גבוהה. בדי שיפון יחד עם אריגים, רשתות, וג'קרד. הסטייל כולו ספורטיבי, קז'ואלי, עם נגיעה קלה של אנדרוגיניות.
אם שאלתם את עצמכם למה כתבתי שצפיתי שרנואר יתנו קונטרה ו"יעקפו בסיבוב" את היתר, זה פשוט, רנואר מציגים תצוגות טובות ולא מתחנפות עונה אחר עונה, כיף לראות את התהליך, את הצמיחה, את ההתגבשות הנכונה והמדויקת. הבנה של צרכי הקהל, ויחד עם זאת החדרת מוטיבים ואלמנטים חדשניים תוך שמירה על קו עיצובי אחיד וברור זו עבודה לא פשוטה, וברנואר לא נרדמו בשמירה ובהחלט נשארו עם יד על הדופק בכל הקשור לטרנדים, וגם במינון הטרנדים, הקולקציה לא עמוסה כדי לרצות את כולם, נעשה סינון וחשיבה מה נכון למותג ומה נכון לצרכנית הישראלית, ומתוך כך נולדה קולקציה מרעננת, אחידה, צעירה, שתתאים למגוון רחב של גילאים.
זה לא סוד שחשיבה מחוץ לקופסה יחד עם עבודה ארוכת טווח וחזון הם מפתח להצלחה, ולראייה, המותג רנואר שעשה את כל המסלול, נמצא היום במקום טוב ומאוד נכון על מפת האופנה הישראלית, אני תקווה שימשיך במגמה.
מאוד נהניתי, מדד הלייק מבחינתי היום הוא בהחלט "ביג ביג לייק".

FRESH START שיהיה, כל יום, דקה ושניה,

שלכם,

הגר
פתחה את התצוגה, הפרזנטורית אור גרוסמן


 דגמי הגברים לא נפלו מאלו של הנשים, והיו כמה וכמה דגמים שהיתי שמחה לאמץ


הסרבל, הדגם האהוב עליי
קרדיטים
מעצבת ראשית אופנת נשים: עינב שנער
מעצבת ראשית אופנת גברים: קרן גילן
שיער: שגיא דהרי
איפור: נמרוד פלד

2 comments:

 1. היה מרענן כמו ארטיק בקיץ :)
  שיחקו אותה!

  השבמחק
  תשובות
  1. הגדרה מדוייקת יפתי! והיה מרענן להיפגש שוב!!!

   מחק