יום שבת, 22 במרץ 2014

סטייל. קיימות. H&M.


בדים איכותיים עם גימורים דרמטיים ומושקעים בהשראת הפלמנקו והרוח הבוהמיינית, מובילים העונה את  Conscious Exclusive , קולקציה ידידותית לסביבה במהדורה מוגבלת מבית H&M העולמית

קולקציית ה"קונצ'ס" של H&M, היא קולקציה ייחודית העשויה מחומרים מתחשבים בסביבה, כחלק ממגמת הקיימות שמנהיגה הרשת בשנים האחרונות. בין החומרים בהם נעשה שימוש העונה, עור אורגני ומשי אורגני. הקולקציה אטרקטיבית במיוחד, והיא כוללת גווני אביב כמו כתום, הדפס זברה מצויר ביד, ועוד, הסגנון משוחרר מלטף, ובוהמיאני, מגוון גזרות כפתן, גלביה וקימונו. בנוסף, תשיק העונה הרשת גם את תווית הכביסה החדשה CleverCare, המסבירה כיצד להשתמש ולטפל בבגד, בדגש על קיימות. הקולקציה תוצע בכל חנויות הרשת החל מה 3.4.14.

בנוסף לקולקצית הקונצ'ס, מוסיפה הרשת בעונה זו גם את קולקציית הקונצ'ס אקסקלוסיב, קולקציה מאוד שאפתנית, יש לומר, ובהחלט מאתגרת את יכולות המותג, הן בחומרים, והן בעבודת עיצוב יוצאת דופן, שבעיניי מתרגמת היטב מגמות וקולקציות של בתי אופנה פריזאיים כמו BALMAIN, LANVIN  וISABEL MARA. גם כאן המוטיב הוא בוהמייאני, ומציג קולקציית אקססוריז מרהיבה לא פחות מזו של הביגוד. הקולקציה עוצבה בשיתוף עם EVER MENIFESTO, צוות מעצבים המתמחה בשילוב אופנה וקיימות ותוצע במהדורה מוגבלת בכ 150 חנויות נבחרות של הרשת, ביניהן סניף עזריאלי הישראלי, החל מה 7.4.14.

קיימות, סטייל ונשיקות,

הגר
מתוך קטלוג קולקציית CONSCIOUS EXCLUSIVE

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה