יום שני, 1 בספטמבר 2014

YOU MAKE ME FEEL


SICKIE | TheyAllHateUs

נשבעתי שלא להגיב. וגם נשברתי. כי אני מוטרדת, מוטרדת כי ראיתי תמונה מטרידה, את תמונת הניצחון של זוכת האח הגדול בה היא לובשת שמלה עליה הכיתוב המטריד ״בשר זה רצח״.
אז בואו אני אומר לכם משהו, לא בשר זה רצח, האח הגדול זה רצח, רצח הדמוקרטיה, רצח הערכים, רצח התרבות... תכנית שכל מטרתה היא להאפיל, לסמא, ולזרות חול בעינינו, זהו סם להמונים, בידור זול שנועד להסיט את תשומת לב ההמון מן המציאות הקשה, כך שבמקום לחשוב על חינוך ילדינו, נעסוק בוויכוחי סרק, במציאות מדומה.
במציאות, טבעונות היא בראש ובראשונה מתן כבוד לברואים באשר הם, ומי שקורא לרוב האוכלוסייה בה הוא חי רוצחים, אין בו מן הכבוד, החמלה ו/או הסובלנות כלפי אלו. אבל אין פלא שזוהי הזוכה, לא ראיתי את התכנית אני מודה, אבל הספיקה לי תמונה אחת כדי להבין שתכנית הרסנית ומסוכנת שכזו תביא אל קדמת המסך, ותכתיר אנשים בדמותה. יש לי תחושה שהתכנית וכך גם "הזוכה הגדולה" יכלו לבחור בכל אג'נדה שהיא, במטרה לספק אגרסיה כזו או אחרת, בעונה אחת זה השד העדתי, בעונה אחרת נטיות מיניות, העונה זו טבעונות, אבל הבחירה באג'נדה לעולם אינה באה מתוך "אהבת מרדכי", הבחירה באג'נדה כולשהיא, מטרתה היא אחת ואחת בלבד, המטרה לשמה נוצרה התכנית הזו ושכמותה, המטרה היא להיות אח גדול, שוטר מחשבות, רודן, לנגח, להטיף, להפחיד, ולהטיל טרור. טבעוניים יקרים, לא זה התינוק לו פיללתם, אלו אינם פניה של הדרך בה בחרתם, וה"ריאליטי" אינו משקף מציאות. במציאות טבעונים לא מתנהגים כך, הם חיים ביניכם כבר שנים רבות בצניעות ומקבלים גם את אוכלי הבשר, רחמנא לצלן, בהבנה, כי טבעונות היא לא דת, היא לא כת, והיא לא דורסנית. ההיסטוריה מלמדת שקיצוניות מביאה רק להרס, לאסון ולמלחמה, ולנו לא חסרות כאן מלחמות... 
#זמן_להתפכח

חמלה, תרבות, נשיקות,

הגר


SICKIE | TheyAllHateUs

hbz-street-style-sfw-fw2014-day1-15-lg


MilanMenSS15Day4-2912

SICKIE | TheyAllHateUs

Be nice or go home #life #love #quoteoftheday

hbz-street-style-sfw-fw2014-day1-20-lg


hbz-street-style-sfw-fw2014-day1-02-lg

While You Were Sleeping: 7 Can't-Miss Stories From This Week

hbz-street-style-sfw-fw2014-day1-13-lg

hbz-street-style-sfw-fw2014-day1-18-lg


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה