יום שלישי, 21 באוקטובר 2014

MOROCCANOIL DREAM


קושי בקבלת מרות, מרדנות חסרת שליטה, קשרים סבוכים, השתוללות בלתי מרוסנת, ונטייה למצבי רוח. אם את מזהה למי שייכים כל התסמינים האלו, סימן שהם בראש שלך, והם לא הולכים להיעלם. תלתלים.

טיפוח שיער מתולתל הוא לא עניין של מה בכך, כי תלתלים דורשים השקעה, עבודה יומיומית ב"אילופם", עיצובם במראה הטבעי, או בהחלקתם. למרות שאני תמיד נוטה לטבעי בכל מה שקשור לאופנה או יופי, הפעם, כמתולתלת אני מודה, מבחינתי להחליק תלתלים זה כמו לאסוף את השיער כשחם. אני מאוד מתקשה להתמודד איתם באופן יומיומי, הם לא צפויים, וכדי להרגיש בנוח, אני מחליקה אותם באופן קבוע ובאופן עצמאי בבית. לאחרונה קיבלתי לידיי כמה ממוצרי Moroccanoil® להתנסות. מדובר במוצרים על בסיס פורמולות רוויות בשמן ארגן, ועשירות בחומרים מזינים. המוצרים יחידים מסוגם, ונמכרים בסלונים, ובבתי עיצוב שיער מובילים בלבד. ההתנסות הובילה אותי למסקנה אחת ברורה: חבל שלא הכרתי אותם קודם! המוצרים באמת עובדים ומספקים את התוצאה לה הם מחויבים, עד היום לא האמנתי למוצרי שיער שמבטיחים שיפור או טיפול, אבל פה באמת הופתעתי לטובה.
לאור ההתנסות החיובית, אני רוצה לשתף אתכן בנוסחה שלי לייבוש שיער ביתי מושלם ב 4 צעדים, מתאים לבעלות כל סוגי השיער:
1. ריכוך- לאחר החפיפה, אני מניחה מסכת לחות לשיער דק דליל ויבש בנדיבות לכל אורך השיער, ומסירה אותה אחרי המתנה של כ 5 דקות. המסכה נועדה להעניק טיפול מחייה לשיער הזקוק לתוספת ריכוך ולחות.
2. גמישות- 3 לחיצות משאבה של שמן טיפולי שהוא הבסיס לכל עיצוב, בדיוק כמו סרום לפנים, מיד לאחר החפיפה על שיער רטוב מעניקות לשיער שלי לחות וגמישות, ומגע משי.
3. הגנה- אני מייבשת את השיער קלות בעזרת מייבש שיער אך משאירה אותו לח, מבלי להחליקו, ולפני שאני מחליקה אותו בעזרת מחליק, אני מתיזה עליו ספריי עיצוב להגנה מחום, הספריי יוצר שכבת הגנה תרמית על השיער, מעניק לו הגנה אופטימלית, מונע שבירת שיער וקצוות מפוצלים מזין  ומשקם  את השיער, מחזק ומחזיר לו את הברק והרכות.  כמו כן שומר על העיצוב לאורך זמן ומותיר את השיער רך ונעים למגע.
4. גימור- ליצירת מראה אחיד וטבעי, אני מחליקה את השיער בעזרת מחליק שיער, בסיום ההחלקה, כדי שלא יהיו "שוונצים" מיותרים, אני מתיזה עליו "פריז קונטרול". המונע קרזול וחשמל סטאטי בשיער.

העיצוב מחזיק לי לפחות לשלושה ימים, והריח בשיער חלומי.

בהצלחה!

הגר
מסכת לחות לשיער דק דליל ויבש- מחיר מומלץ לצרכן 500 מ"ל-175 ש"ח

שמן טיפולי - 100 מ"ל מחיר מומלץ לצרכן- 160 ₪ (25 מ"ל – 49 ₪)

ספריי עיצוב להגנה מחום- מחיר מומלץ לצרכן ל-250 מ"ל - 110 ₪ 

פריז קונטרול - 100 מ"ל - מחיר מומלץ לצרכן 119 ₪ 

ניתן להשיג את סדרת מוצרי Moroccanoil® במספרות נבחרות
טלפון לבירור סלון משווק הקרוב לביתך: 03-9511086
פייסבוק www.facebook.com/moroccanoil

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה